Зачистка щетками

Ні для кого не є новиною, що, застосовуючи дорогий якісний інструмент, можна досягти відмінного економічного ефекту. Технічні щітки OSBORN не є винятком. Нижче наведено кілька реальних результатів застосування щіток виробництва OSBORN у порівнянні з нижчим інструментом якості.

На особливу увагу заслуговують дискові щітки зі джгутовим дротом. Компанія OSBORN приділяє особливу увагу цьому виду продукції. Характерними перевагами дискових щіток OSBORN є безпека (навіть при дуже високих обертах до 18 000 об/хв), висока зносостійкість та відсутність дисбалансу.

На ВАТ "Слов'янський завод важкого машинобудування" при зачистці чавунної плити від окалини та бруду дисковою щіткою Ø178 мм (арт. 0002-653 151) було оброблено 50 м2 поверхні. В результаті одна щітка OSBORN замінила 50 традиційно застосовуваних щіток, які обробляли близько 1 м2.

На одному з вітчизняних підприємств при зачистці зварних швів на стиках трубопроводів було зачищено 12 стиків на трубопроводі Oslash; 1020 мм. Тоді як щіткою польського виробництва вдавалося зачистити лише один стик.

Причинами такої великої різниці у термінах служби щіток можуть бути:

  • Нерівномірність діаметра дроту діаметром щітки. У дроту Osborn ця величина становить близько 0,01% на 10 см довжини діаметром 0,5 мм. Тоді як у дріт поганої якості цей показник може досягати 10%.
  • Якість матеріалів дроту – вуглецева сталь замість легованого, невідповідність сертифікатам на матеріали.
  • Скрученість дроту за її довжиною і велика кількість концентраторів напруги - результат, що отримується на фільєрах поганої якості.

Про високу якість щіток виробництва OSBORN також говорить те, що вони обрані як основний інструмент для зачистки зварних швів на підприємствах нафтогазової галузі України.

Середня статистика кількості зачищеної поверхні щітками OSBORN:

  • Дискові щітки Ø115x13 мм, зі джгутовим сталевим дротом Ø0,5 мм - 400 метрів.
  • Дискові щітки Ø125x13 мм, зі джгутовим сталевим дротом Ø0,5 мм - 500 метрів.
  • Конічні щітки Ø100х13 мм, зі джгутовим сталевим дротом Ø0,5мм - 100 метрів.
  • Чашкові щітки Ø65 мм, зі джгутовим сталевим дротом Ø0,5 мм - 80 м2.
  • Чашкові щітки Ø60 мм, з гофрованим сталевим дротом Ø0,3 мм - 10 м2.