Аналізатори хімічного складу

Прилади для аналізу різних металів, концентратів, пластиків, рідин та хімічних речовин. Застосовуються для аналізу як твердих, так і рідких та порошкових матеріалів та проб. Залежно від типу приладу можуть визначати як елементний склад, так і типи з'єднань. Перелік аналізаторів включає широкий спектр портативного обладнання для польових умов експлуатації, а також лабораторні прилади для більш точного аналізу..

Перейти до разділу

olympus innov-x

Промислові щітки

Інструмент професійний для чищення як промислового призначення, так і для ручного електроінструменту. Щітки застосовуються для очищення різних видів поверхонь від практично будь-яких видів забруднень або покриттів, зняття задирок, полірування, прибирання або ущільнення.

Перейти до разділу

osborn

Опорні ролики

Опорний ролик - це підшипник з зовнішнім товстостінним кільцем, не призначеним для установки в корпус. Основне призначення – трансортування. Застосовуються на устаткуванні, яке працює в особливо важких та несприятливих умовах експлуатації.

Перейти до разділу

osborn

Щітки для ручного електроінструменту та верстатів

Широка номенклатура інструменту професійного для виконання будь-яких видів ручних слюсарних та монтажних робіт.

Перейти до разділу

osborn

Ущільнювачі та автоматичні пороги

Спеціальна фурнітура, яка застосовується для ущільнення зазорів та звукоізоляції. Встановлюються, як правило, на двері різних конструкцій з різних матеріалів (дерево, МДФ, пластик, сталь тощо), але також можуть застосовуватися для воріт, стулок шаф і будь-яких інших рухомих конструкцій.

Ефективне рішення для збереження температури в приміщенні за рахунок виключення протягів.

Перейти до разділу

logo