Про компанію OSBORN International GmbH

OSBORN International GmbH - відомий та найбільший виробник технічних промислових щіток у світі. Компанія була заснована ще 1887 року.

На сьогоднішній день OSBORN має 12 заводів по всьому світу з центральною штаб-квартирою у м. Бургвальді у Німеччині та представництва майже у кожній індустріальній країні. Асортимент стандартної продукції складає понад 3000 найменувань. Крім того, споживачам пропонуються і нестандартні види продукції, відповідно до технічного завдання та сфери застосування.

Виробництво OSBORN International сертифіковано за ISO 9001:2000. Компанія OSBORN є постійним членом IPLOCA, міжнародного об'єднання організацій, які займаються експлуатацією та будівництвом магістральних газових та нафтових трубопроводів. Щітки OSBORN відрізняє високу якість, яка забезпечується:

  • Більш ніж 100-річним досвідом роботи у сфері розробок, виробництва та застосування технічних щіток.
  • Застосуванням тільки якісних матеріалів власного виробництва або від перевірених постачальників.
  • Високим рівнем інтеграції контролю якості у всі виробничі процеси.
  • Власними тестуваннями кожного нового продукту OSBORN, а також тестуваннями, що проводяться незалежними інститутами.

Особливо сильною стороною OSBORN є можливість запропонувати споживачеві продукт, що індивідуально розроблений під його виробниче завдання. Від операцій очищення поверхні до комплексних завдань обробки поверхні та інтеграції щіток у технологічне обладнання та процеси – весь спектр завдань, для вирішення яких OSBORN пропонує щітковий інструмент..

У 2008 році до складу OSBORN International увійшла компанія Lippert Unipol - один з лідерів у галузі обробки поверхонь та у виробництві полірувального інструменту. Номенклатура виробленого інструменту залишилася незмінною.

ТОВ ВКП "Інструмент Спектр" - офіційний дистриб'ютор OSBORN в Україні.

Офіційний сайт компанії OSBORN International GmbH - www.osborn.com.

Сертификат качества