Про компанію OLYMPUS

Компанія Innov-X Systems була заснована на початку 2001 року з метою оновлення рентгенофлуоресцентної (XRF) технології шляхом інноваційного підходу до виробництва портативних XRF аналізаторів. Поставивши перші у світі портативні XRF аналізатори на базі рентгенівської трубки, компанія відкрила нову еру в розвитку XRF технології та встановили нові стандарти для портативних XRF аналізаторів. У 2010 році Innov-X Systems увійшла до складу компанії OLYMPUS NDT. Тепер Innov-X є одним із підрозділів OLYMPUS, зберігши при цьому штат співробітників та виробничу базу.

Штаб-квартира та виробництво компанії знаходяться у Вуборні, північному передмісті Бостона, штат Массачусетс. OLYMPUS Innov-X має власні офіси в Голландії, Гонг-Конзі, Австралії та Канаді, стратегічні альянси з компаніями, які здійснюють продаж, маркетинг та технічну підтримку в Саудівській Аравії та Південній Америці.

Основа бізнес-філософії OLYMPUS Innov-X – ІННОВАЦІЯ, яка полягає у постійному вдосконаленні продукту, негайному відгуку на нові аналітичні завдання користувача. До вирішення цього завдання компанія залучає всі можливі інтелектуальні ресурси – нові винаходи, ідеї, технології. Покупці - це основа постійного успіху та рушійна сила для подальших інноваційних пошуків у галузі розробки та виробництва рентгенофлуоресцентних аналізаторів.

Мета – забезпечити покупця ефективним та доступним засобом аналізу на базі сучасних портативних XRF технологій. OLYMPUS не припиняє інноваційні розробки, пов'язані з подальшим покращенням продукції, і основа цього – постійний діалог з користувачами та потенційними покупцями.

Зараз OLYMPUS - компанія, що динамічно розвивається і зростає, - виробник інноваційних портативних XRF аналізаторів, яку відрізняє чудовий сервіс і технічна підтримка по всьому світу.

Офіційний сайт компанії OLYMPUS - www.olympus-ims.com.